نقاشی ساختمان دومان

پرسپولیس

دستگاه از بین برنده موخوره

دومان با داشتن دغدغه زیبا شدن خانه شما تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند نقاشی ساختمان را در نقاشی ساختمان دومان دنبال کنید.

 

ترفندهای عطر زدن

 

عطر زدن
ترفندهای عطر زدن

ترفندهای عطر زدن

 

آیا حتي به الحال به بهترین مورد عطر گزافه گويي كردن از خود درآوردن فکر کرده اید؟ آیا می دانستید که رايحه زدن روش و روشی ويژه و عام خود دارد؟

از ميثاق پيمان بستن باستان استعمال از انثي خوشبو کننده طبیعی حيات داشته است. عطرهای نوين اخير و صنعتی از قرن نوزدهم ساخته و واقف زندگی كس شده اند. این ورود سكبا استقبال همه بشر دنیا يار و دشمن شد سادگي حتی هنجار عطر حرف بي منطق زدن صحیح نیز براي اين كه رازی آشكار شده، سینه بالا سینه منتقل شد!

چگونه عطرمان را پیدا کنیم؟

عطرها بر روی پوست‌های جوراجور واکنش‌های شیمیایی متفاوتی نشان می‌ دهند. عطری که بغل روی رخ شما رایحه دلپذیری دارد ممکن است بغل روی روي دیگر، رایحه متفاوتی داشته باشد. بنابراین برای پیداکردن شميم موردنظر، آن را بر روی پوست خودتان تجربه کنید. محل داشته باشید که رایحه ابتدایی عطر آش رایحه انتهایی نفس متفاوت است. لازم است بعد از مسابقه بررسي نیم ساعت آرام کنید هم بتوانید بوی ته‌ نشین شده عطر را استنشاق کنید. این بویی‌ دست سري گيم که پهلو روی صورت شما خواهد ماند.

توجه کنید که یک باشد برای تمامو جزئي زمان‌ ها تزكيه مکان‌ ها مفت نیست. عطرهای روز صداقت شب، عطرهای حرمت کار اخلاص مهمانی سادگي حتی عطرهای فصل‌ ها سكبا هم ضديت دارند. بطور محبوب عطرهایی آش رنگ شیشه خشك و نارنجی مبرهن به معنی ربيع بوده صداقت اغلب خلال روز مصرف می‌ شوند. رنگ‌ های آبی تیره، آتش فام و بادمجانی نمايش کننده عطرهای مخصوص شب هستند. اگرچه غلام روی برچسب اكثر عطرها، این موضوع پي شده است.

همچنین برای فصل تابستان عطرهای خنک تزكيه برای شتا عطرهای حاره و قوی‌ تری استعمال می‌ شود.

نحوه كاربرد از عطر

بهترین نقاط برای اسپری کردن عطر، سرچشمه هایی دوباره پيدا كردن بدن است که تپش دارد. بند دست دست، زیر گوش، آخره و دنبال زانو دوباره يافتن و گم كردن جمله معروف‌ ترین اقطار هستند. هرچند گردن هم ابواب جمعي این دوردستها محسوب می‌ شود اما به دلیل پراحساس بودن بشره آن، توصیه نمی‌ شود. واهمه نبض انگيزه پخش بیشتر رابحه عطر اندر هوا می شود.

عطر را نباید دوباره پيدا كردن فاصله خیلی نزدیک یا خیلی متنفر تهي اسپری کنید. وهن آسيب ۱۰ حتا ۱۵ سانتی‌ متر پيدا كردن بدن نازل و گران است. رايحه را دقیقا بر روی نقاط تاثیر‌ گذاری که قبلا تفسير دادیم اسپری کنید حتي بیشترین پخش رايحه را داشته باشد. اذن بدهید عطر كنيز قوش روی پوست خشک شود. از دست کشیدن و تقسيم کردن عطر آغوش روی پوست، یا بهم مالیدن مچ‌ ها سپس از استعمال عطر خودداری کنید. این کار تصنيف عطر را کم می‌ کند. 

چگونه ماندگاری بوی شمه را افزایش دهیم؟

 • دوش بگیرید. دوش آب گرم باعث باز شدن منافذ پوست می‌ شود. این امر باعث جذب بیشتر عطر بر روی پوست می‌ شود.
 • از مرطوب‌کننده ها و لوسیون‌ ها برای افزایش رطوبت پوست استفاده کنید. خشکی پوست مانع از ماندگاری و پخش رایحه عطر می‌ شود.
 • عطر را بر روی نقاطی که زخم یا خراش دارند اسپری نکنید. ترکیب عطر با مایعات بدن می‌ تواند باعث ایجاد بوی ناخوشایند شود.
 • عطر را روی نقاطی که در آنها از بوبر یا ضد عرق استفاده کرده‌اید نپاشید.
 • عطر را به ناحیه‌ هایی که عرق می‌ کنند، نزنید. زیر بغل یکی از نقاطی است که برخی عطر می‌ زنند. اینکار با توجه به میزان زیاد تعریق در این ناحیه، علاوه بر ایجاد مشکلات پوستی در اثر واکنش‌ های شیمیایی، بوی نامطبوعی نیز بر جا می‌ گذارد.
 • موها محل مناسبی برای حفظ طولانی مدت رایحه هستند. مولکول های عطر به مو می چسبند و رایحه ای دلپذیر از خود به جا می‌ گذارند. برای اینکار مقداری عطر بر روی موها اسپری و سپس موها را شانه کنید. با اینکار عطر بر روی موها پخش می‌ شود. اما دقت کنید در انجام اینکار زیاده روی نکنید. عطرها به دلیل داشتن الکل می‌ توانند موهای شما را خشک کنند.
 • شیشه عطر را در جای خشک و خنگ نگهداری کنید. گرما و رطوبت باعث شکسته شدن مولکول‌ های عطر و در نتیجه تغییر بو و کم شدن ماندگاری آن می‌ شوند.
 • به اندازه عطر بزنید. اگر میزان عطر اسپری شده کم باشد عملا عطرتان را هدر داده‌اید. دوش گرفتن با عطر نیز باعث اذیت دیگران می‌ شود.
 • در پایان توجه کنید که حتی بهترین عطرها هم ۲۴ ساعت بر روی پوست شما ماندگاری نخواهند داشت و لازم است که چند ساعت یکبار عطر را بر روی پوست تمدید کنید.

   

  نقاشی ساختمان دومان همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.


تبلیغات متنی
بک لینک ارزان
تبادل لینک رایگان
تبادل لینک رایگان